This is an example of a HTML caption with a link.


 

Davet


Değerli Meslektaşlarım, 

5. Güncel Böbrek Hastalıkları Hipertansiyon ve Transplantasyon Toplantısı 14-16 Nisan 2016 tarihleri arasında NG Sapanca Convention'de düzenlenecektir. Klinik nefroloji, hipertansiyon, diyaliz ve transplantasyon alanlarında bilgilerimizi güncelleyeceğimiz bu toplantıya katılmanızdan büyük bir mutluluk duyacağız.

Bu sene Transplantasyon ve Hipertansiyon gibi genel konuların yanında Fabry Hastalığı ve Toksik Nefropati gibi konularda da ilgi çekici sunumlar eşliğinde eğitim programı planlanmıştır.  

Ülkemizin  ve dünyanın bir çok yerinden saygın bilim insanlarının katılımıyla gerçekleşecek toplantımızda üç tam gün boyunca hemodiyaliz, periton diyalizi ve transplantasyon başta olmak üzere pek çok alanda deneyimlerimizi paylaşacağımız zengin bir bilimsel program gerçekleşecektir. Ayrıca son gün yapılacak olan interaktif diyaliz kursunun da ilgi göreceğini düşünmekteyiz. Iyi diyaliz uygulamaları ve zor olgular başlıkları altında diyaliz gereçleri, membranlar, mineral metabolizması, renal anemi yönetimi, uyku sorunları gibi güncel pratikte karşımıza çıkabilecek pek çok durum hakkında interaktif olarak keyifli ve öğretici bir kurs ortamının gerçekleşeceğini düşünmekteyiz. Kursun hedefi, hekimlerin sadece teorik olarak desteklenmesi değil, pratikte karşılaşabileceği problemleri çözme başarılarını arttırmaktır. Bu kurstan nefrologların yanı sıra, nefroloji yan dal uzmanları ve diyaliz sertifikalı iç hastalıkları ve pratisyen hekim arkadaşlarımızın yararlanacağını düşünmekteyiz. 

Baharı karşılayacağımız bu güzel günlerde keyifli bir bilimsel ortamda NG Sapanca Convention'de buluşmak dileğiyle...

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Abdülkadir ÜNSAL
Toplantı Eş Başkanı
Prof. Dr. Ahmet Uğur YALÇIN
Toplantı Başkanı