This is an example of a HTML caption with a link.
 

Davet


Saygı Değer Meslektaşlarımız,

7.cisini düzenlediğimiz ‘’Güncel Böbrek Hastalıkları Hipertansiyon ve Transplantasyon Toplantısı’’ nda sizleri Bursa’da ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız.

Her yıl olduğu gibi bilimsel program sizlerin önerilerini de dikkate alarak titizlikle hazırlandı. Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon ana başlıkları altında birçok konu beğenilerinize sunuldu. Bu yılda diyaliz hekimleri için bir günlük kurs uygulamasına ilave olarak bu toplantımızda ‘’Genel Hekimlikte Nefroloji’’ adı ile aile hekimleri ve iç hastalıkları uzmanlarına yönelik kurs açıldı.

Hepimizin gözlemlediği gibi toplantılarımızda tüm katılımcılar bilimsel programı eksiksiz takip etmektedirler. Övünerek ifade etmeliyiz ki bu durum toplantımızın en ayrıcalıklı özelliğidir. Bu sene meslektaşlarımızı ödüllendirmek amacı ile ‘’Hüdavendigar Külliyesinden Cumalıkızık Köyüne tarihi Bursa’da Seyr u Sefer’’ isimli yarım günlük kültür gezisi planlanmıştır. Bu gezide Uludağ Üniversitesi Öğretim üyeleri sizlere eşlik ederek, bilgilendirmeler yapacaktır.

Toplantımızın sizlerin mesleki bilgilerine, insanımızın sağlık ve mutluluğuna katkı sağlamasını diler, saygılar sunarız.

Doç. Dr. Abdülmecit YILDIZ
Toplantı Sekreteri  
Prof. Dr. Mustafa GÜLLÜLÜ 
Toplantı Başkan Yardımcısı  
Prof. Dr. Kamil DİLEK
Toplantı Başkanı