This is an example of a HTML caption with a link.
 
 

Genel Bilgiler


Toplantı Tarihi ve Yeri
Toplantı 9-13 Nisan 2014 tarihlerinde, Güral Sapanca Oteli'nde gerçekleştirilecektir. Sabiha Gökçen Havalimanına 85 km, Atatürk Havalimanına 160 km yakınlıkta. İstanbul’a sadece 1 saat, Ankara’ya 3 saat 30 dakikada ulaşmanız mümkündür.

Toplantı İnternet Adresi
www.hdtdernegi.org

Toplantı İletişim Adresi
info@primeqm.com

Kredilendirme
Toplantının tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Kredilendirme Kurulu tarafından "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" olarak kredilendirilecektir. Bu kredilendirme ile ilgili formları toplantı çantası içerisinde bulabileceksiniz. Doldurulmuş TTB-STE formlarını ilgililere teslim edilmesini rica ederiz.

Yaka Kartı
Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Toplantı İzin Yazıları
Toplantı katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek toplantı izin yazıları. Toplantı Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir.

İptal Koşulları
Konaklama rezervasyon iptalleri için Prime Kongre Yönetimi ve Turizm'e yazılı olarak başvurulmalıdır.
21  Şubat  2014 (ekonomik ödeme tarihi) ve öncesinde yapılan iptallerde, banka havale masrafları hariç yatırılan ücretin %50'si geri ödenecektir.
21 Şubat 2014 (ekonomik ödeme tarihi) tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılamayacaktır ancak isim değişikliğine izin verilecektir.
Tüm geri ödemeler, toplantı sonrasında yapılacaktır.

Bildiri Gönderme Koşulları

  • Bildirilerin online sistem üzerinden girilmesi tek geçerli gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir. Bildiri gönderi adresi www.hdtdernegi.org/
  • Son bildiri gönderme tarihi 02 Mart 2014'tür. Elektronik sistem ilan edilen tarihte kapatılacaktır.
  • Bildiri özeti genel kuralları toplantı web sayfasında yer almaktadır.
Önemli Tarihler:
Son bildiri gönderme tarihi: 02 Mart 2014
İndirimli kayıt ve konaklama için son tarih: 21 Şubat 2014